Ulaşım İmkanları

 

Manavgat Otogarından Türkiye’nin her tarafına otobüslerle ulaşmak mümkündür.Manavgat'ta şehir içi ve şehirlerarası ulaşım oldukça kolaydır. Araç sıkıntısı çekmeden ve fazla beklemeden istediğiniz yere toplu ulaşım araçlarıyla ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz...

Manavgat Otogarından Türkiye’nin her tarafına otobüslerle ulaşmak mümkündür.Manavgat'ta şehir içi ve şehirlerarası ulaşım oldukça kolaydır. Araç sıkıntısı çekmeden ve fazla beklemeden istediğiniz yere toplu ulaşım araçlarıyla ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Manavgat’tan Side’ye ulaşım her 15 dakikada bir hareket eden minibüslerle sağlanır. Manavgat Side arası 7 km olup yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir. Sabah 09:00 a kadar son durak Side merkezi, 09:00 dan sonra ise Side otogarıdır. Otogardan her 5 dakikada hareket eden tramvaylarla Side merkezine 3 dakikalık kısa bir yolculuk sonrası ulaşılır.

KUMKÖY

Manavgat’tan Kumköy’e ulaşım her 20 dakikada bir hareket eden minibüslerle sağlanır. Manavgat Kumköy arası 18 km olup yaklaşık olarak 35 dakika sürmektedir.

TİTREYENGÖL

Manavgat’tan Titreyengöl’e ulaşım her 10 dakikada bir hareket eden minibüslerle sağlanır. Manavgat Titreyengöl arası 12 km. olup gidiş güzergahı sorgun, çamlık, oteller, sorgun halk plajı ve Titreyengöl’dür .yaklaşık olarak 35 dakika sürmektedir

ŞELALE

Manavgat’tan Şelaleye ulaşım her 15 dakikada bir hareket eden minibüslerle sağlanır. Manavgat Şelale arası 8 km olup yaklaşık olarak 10 dakika sürmektedir.

ALANYA

Manavgat’tan Alanya’ya ulaşım her 30 dakikada bir hareket eden minibüs ve otobüslerle sağlanır. Manavgat Alanya arası 75 km olup yaklaşık olarak 55 dakika sürmektedir.

Tanıtım Bölümüne Geri Dön

Eklenme tarihi :11.10.2022 11:45:40
Son güncelleme : 11.10.2022 11:45:40