Fiziki Altyapı

 

Yüksekokulumuz kampüsü, bir adet yüksekokul binasından, amfi tiyatro ve spor kompleksinden oluşmaktadır. Spor kompleksinde halı saha (seyyar tribünlü), voleybol-basketbol sahası, tenis kortu ve sosyal tesisler (kafeterya) bulunmaktadır...

5000 m2’lik kapalı alanı olan Yüksekokul binasında her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde 18 adet derslik, 1 adet amfi, 16 adet idari büro, 1 adet kantin, 1 adet yemekhane, 1 adet jimnastik salonu, 2 adet bilgisayar laboratuarı, 1 adet kütüphane ve 1 adet konferans salonu mevcuttur.

Ayrıca tüm bina içi ve dışı güvenlik kamera sistemiyle kontrol edilmektedir. Yüksekokulumuz, yapmış olduğu bahçe ve çevre düzenlemesi, oturma gruplarıyla öğrenciler için uygun bir ortam hazırlamıştır. Bunun yanında yaklaşık 300 öğrenci kapasiteli yurt inşası da devam etmektedir.

Ayrıca Yüksekokulumuz 2007 yılında yapmış olduğu bahçe düzenlemesi ve güneş enerjili bahçe aydınlatması projesi ile Yüksekokul Kampüsünün Çağdaş Yaklaşımlarından Dolayı Çevre Hizmet Ödülünü kazanmıştır.

Yüksekokulumuzda kuruluş aşamasında planlanan ve eğitime hazır 2 adet 30 bilgisayarlı internet bağlantılı bilgisayar laboratuarımız mevcuttur. Şu anda ise bir adet Elektrik-Elektronik laboratuarı ile üçüncü bir bilgisayar laboratuarının yapımı devam etmektedir.

Tanıtım Bölümüne Geri Dön

Eklenme tarihi :11.10.2022 11:42:05
Son güncelleme : 9.03.2023 11:47:21