Stratejik Plan

Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu stratejik plan çalışmaları ilk olarak 2 Ekim 2005 tarihinde tüm öğretim elemanlarının katılımıyla bir taslak şeklinde başlamıştır...

STRATEJİK PLAN (2009–2014)
Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu stratejik plan çalışmaları ilk olarak 2 Ekim 2005 tarihinde tüm öğretim elemanlarının katılımıyla bir taslak şeklinde başlamıştır. Tüm paydaşların bu sürece katılımlarını sağlamak amacıyla öğrenci temsilcilerinin de katılımıyla ortak bir grup çalışması yapılmıştır. Yüksekokulumuz dışındaki kurumların da görüşlerini almak maksadıyla, Manavgat Yüksek Öğretim Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Vakfı ve Manavgat Fakülte ve Yüksekokul Yaptırma ve Yaşatma Derneği üyeleri ile toplantılar yapılmak suretiyle stratejik planlama ile ilgili görüş ve katkıları alınıştır. Bunun sonucunda da Yüksekokulumuzun ilk stratejik planı taslak olarak ortaya çıkarılmıştır.

Manavgat Meslek Yüksekokulu için hazırlanan ilk stratejik plan olma özelliğini taşıyan bu doküman, bir yandan Yüksekokulumuzun mevcut durumunu ve imkânlarını ortaya koyarken, diğer yandan bu durum ve imkânlardan hareketle, Yüksekokulumuzun önümüzdeki beş yılda (2009–2014) hedeflenen gelişim stratejisini çizmeyi amaçlamaktadır.

 

 

Tanıtım Bölümüne Geri Dön

Eklenme tarihi :11.10.2022 11:44:58
Son güncelleme : 11.10.2022 11:44:58