Kariyer Planlama

Kariyer Planlama Duyuruları
Kariyer Planlama ile ilgili yapılan Duyuru ve Etkinlikleri Kariyer Planlama Duyuru Sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kariyer Planlama Duyuruları
Kariyer Planlama ile ilgili yapılan Duyuru ve Etkinlikleri Kariyer Planlama Duyuru Sayfamızdan takip edebilirsiniz.

YETENEK KAPISI

Sevgili Öğrencilerimiz ve mezunlarımız;

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından oluşturulan “Yetenek Kapısı”na iş başvurularınızı yaptınız mı?

Kendinize en uygun iş ilanlarına ulaşabileceğiniz http://yetenekkapisi.org  adresine kaydınızı yaptıktan sonra mevcut iş ilanlarına başvuru yapabilir, profilinize en uygun ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

Tüm öğrenci ve mezunlarımızı Yetenek Kapısı’na üye olmaya davet ediyoruz. Üye olmak için; YetenekKapısı (http://yetenekkapisi.org)


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MEZUN BİLGİ SİSTEMİ

Değerli mezunlarımız;

Mezun Bilgi Sistemi (https://obs.akdeniz.edu.tr/oibs/kariyer/login.aspx)  üniversite sonrası mezunların birbirleriyle ve üniversite ile iletişimlerini devam ettirebilmeleri için oluşturulmuş sosyal bir platformdur. Mezunlarımız bu platforma kayıt olarak üniversitemizin yapmış olduğu etkinlik ve sağladığı diğer ayrıcalıklardan haberdar olabilmektedir. AÜ Mezun Bilgi Sistemi üzerinden Üniversitemiz Kariyer Merkezine gelen tüm iş ilanları ve mezunlarla ilgili tüm etkinlikler mezunlarımızla paylaşılacaktır.

Sizlerin desteği ile gelişecek olan bu iletişim platformu ile yakın zamanda aktif olacak Mezun Memnuniyet Anketine katılabilir, yönetim ve diğer mezunlar ile iletişim kurabilirsiniz. Vereceğiniz katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Bu sisteme düzenli aralıklarla girerek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KARİYER GELİŞTİRME UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Instagram      : Akdeniz akamer

Twitter            : @akamerakdeniz

Web                   : http://kariyermerkezi.akdeniz.edu.tr

VİZYON-MİSYON

Vizyon:Sürekli değişen ve yenilenen küresel koşullara ve teknolojiye uyum sağlayabilecek, çağın gereksinimlerini algılayan, bölgesel ve milli sorunlara sahip çıkacak öğrenciler yetiştirmektir. Misyon: Turizmin merkezi olan Antalya’nın turizm gelirlerinin %30’unu sağlayan Manavgat’ta bulunan Meslek Yüksekokulu olarak Misyonumuz; Temel eğitimini almış, çalışacağı sektörün beklentilerine uygun ara eleman yetiştirmek, Eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek, İlişki içinde bulunulan sektörlerle ilgili projeler üretmek, Ulusal ve uluslararası projeler üretmek, Toplumsal bilinci arttırıcı faaliyetlerde bulunmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Manavgat Meslek Yüksekokulu Emek Mah. 3049 Sok. No:1 07600 Manavgat / Antalya
Tel: 0242 743 35 00 - 0242 743 35 01
Tel: 0242 743 35 02 (Fax)