Akdeniz Üniversitesi

Çocuk Gelişimi Bölümü 2012'de Açılıyor

mmyo çocuk gelişimi bölümüAkdeniz Üniversitesi Manavgat MYO Müdürü Prof. Dr. Ali Erdoğan, Çocuk Gelişim Bölümü'nün 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında açılacağını ve 30 öğrenci alınacağını bildirdi.

Akdeniz Üniversitesi Manavgat MYO Müdürü Prof. Dr. Ali Erdoğan, Çocuk Gelişim Bölümü'nün 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında açılacağını ve 30 öğrenci alınacağını bildirdi.
Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu'nda konu ile ilgili bir toplantı yapan MYO Müdürü Prof. Dr. Ali Erdoğan, Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Hacer Sert ve Manavgat Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Emine Çataltaş görüş alışverişinde bulundu. MYO Müdürü Prof. Dr. Ali Erdoğan, "Çocuk Gelişimi Bölümü 2011-2012 eğitim yılında 30 öğrenci ile öğretime başlayacak\" dedi.
Manavgat Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdiresi Emine Çataltaş ise Çocuk Gelişim Bölümü'nün açılmasının ilçe için büyük bir kazanç olduğunu belirterek, "Okul öncesi eğitimde öğretmen açığı bulunmaktaydı. Bu işi bilmeyen bir çok kişi okul öncesi öğretmenlik yapıyordu. Çocuk Gelişimi Bölümü'nün ilçede açılması ile her yıl 30 öğrenci bu alanda yetişmiş olacak\" diye konuştu.

Sayfa Özeti: Çocuk Gelişimi Bölümü 2012'de Açılıyor

Sayfa Açıklaması: Manavgat çocuk gelişimi bölümü açılacak

Anahtar Kelimeler: