Akdeniz Üniversitesi

Duyurular

Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması

Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması

Sevgili öğrenciler, Yüksekokulumuz tarafından turizm haftası etkinlikleri kapsamında, Utopia World Hotel sponsorluğunda kısa film ve fotoğraf olmak üzere iki kategoriden oluşan bir yarışma düzenlenmiştir.
Yarışmaya katılmak için aşağıdaki katılım formunu iki nüsha halinde doldurmanız ve eserlerin kayıtlı olduğu CD/DVDler ile aşağıdaki öğretim elemanlarından herhangi birine 28 Mart - 24 Nisan tarihleri arasında teslim etmeniz gerekmektedir.
 
Yarışma tüm programlara ve başvuru metninde yer alan diğer birimlere açık olacaktır.
 
Başarılar dileriz.
 
Teslim İçin İrtibata Geçilebilecek Öğretim Elemanları:
 
Öğr. Gör. Dr. Serpil KOCAMAN
Öğr. Gör. Ahmet KAYIR
Öğr. Gör. Aysun AKIN
Öğr. Gör. Şükrü YILDIZ
foto

2013-2014 BAHAR YARIYILI YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SONUÇLARI

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MANAVGAT MESLEK YÜKSEKOKULU 2013-2014 BAHAR YARIYILI YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SONUÇLARI...

Bütünleme Sınavı

-Bütünleme sınavı başvuruları 17-26.1.2014 tarihleri arasında eAkdeniz Öğrenci Portalı üzerinden yapılacaktır. Öğrencinin bütünleme sınavına katılabilmesi için o dersi aktif dönemde seçmiş olması ve yıl sonu sınavına girme koşullarını yerine getirmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bütünleme sınavına katılamaz.
Oluşan bütünleme listelerinde adı bulunmayan öğrenci sınava alınmamalıdır. Sınava katılsa dahi sınavı geçersiz olacaktır.

-Bütünleme sınavına katılmak için dersi seçtiği halde sınava katılmayan öğrencinin sınav sonucu "0" olacağından bunun öğrencilere hatırlatılması yararlı olacaktır.

-Bütünleme sınavına başarısız derslerden katılınabileceği gibi not yükseltmek amaçlı da katılınabilir. Sınavın değerlendirilmesi yıl sonu sınavındaki not ortalaması ve standart sapması kullanılarak yapılacaktır. Öğrencilerimizin dersten aldığı son notun geçerli olacağına dikkat etmesi gerekmektedir.