ÖNEMLİ: ARASINAV BİLGİLENDİRME!

30 KASIM 2020 – 11 ARALIK 2020 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN ARA SINAVLAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME

– Ara sınav takvimine okulumuzun web sayfasında (http://manavgat.akdeniz.edu.tr) duyurular kısmından erişebilirsiniz. Kapanan dersi olan öğrencilerimizin sınav takvimi de duyurular kısmında ayrı bir başlıkta yer almaktadır.

– Sınavlar MS Teams üzerinden gerçekleştirilecektir. MS Teams’i bilgisayarınıza, telefonunuza ya da tabletinize nasıl kuracağınızla ilgili bağlantı için tıklayınız.

– MS Teams’e giriş için (öğrencino)@ogr.akdeniz.edu.tr (örneğin: 20202202020@ogr.akdeniz.edu.tr) şeklindeki kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanmanız gerekmektedir. (ÖğrenciNo)@ogr.akdeniz.edu.tr uzantılı e-posta hesabınızı ve şifrenizi http://ekampus.akdeniz.edu.tr/hesap/sifre.aspx adresinden oluşturabilirsiniz. İlgili e-posta hesabına sahip öğrencilerimizin şifre değişikliği işlemi de aynı adres üzerinden gerçekleşecektir. Bütün bu işlemleri yaptığı halde sorun yaşayan öğrencilerimiz yaşadıkları sorunu/sorunları belirten e-postayı destek@akdeniz.edu.tr e-posta adresine gönderebilirler.

– Sınava girmeden önce üniversitemizin sizler için hazırlamış olduğu video sınav rehberini (http://bim.akdeniz.edu.tr/A8.mp4) mutlaka izleyiniz ve sınav esnasında dikkat etmeniz gereken konuları gözden geçiriniz.

– Öğretim elemanlarımız sınav günü sınav saatinden 5 dakika önce ilgili ekipte toplantı açacaklardır. Sınav sürecinde yaşayabileceğiniz sıkıntıların (örneğin sınavın sisteminize düşmemesi gibi) önüne geçmek için toplantıya katılmaya özen gösteriniz.

– Sınavlarınızda kamera ya da mikrofon açılmayacaktır.

– Sınav esnasında çözülemeyen sorunlar (internet kesintisi, sınavın elektronik ortamda sonlandırılamaması gibi) söz konusu olursa, öğrencilerimiz belgelendirmek suretiyle (sorunu gösteren ekran görüntü gibi) mazeret sınavı başvurusunda bulunabilirler. Olası mazeret sınavı başvuruları için okulumuzun web sayfasında (http://manavgat.akdeniz.edu.tr) yayınlanan duyuruyu inceleyebilirsiniz.

– Sınav esnasında, sınavın sağlıklı biçimde gerçekleştirilmesi ve tamamlanması için öğretim elemanlarımızın talimatlarına uyunuz.

Sınavlarınızda başarılar dileriz.
Manavgat Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

0

VİZYON-MİSYON

Vizyon:Sürekli değişen ve yenilenen küresel koşullara ve teknolojiye uyum sağlayabilecek, çağın gereksinimlerini algılayan, bölgesel ve milli sorunlara sahip çıkacak öğrenciler yetiştirmektir. Misyon: Turizmin merkezi olan Antalya’nın turizm gelirlerinin %30’unu sağlayan Manavgat’ta bulunan Meslek Yüksekokulu olarak Misyonumuz; Temel eğitimini almış, çalışacağı sektörün beklentilerine uygun ara eleman yetiştirmek, Eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek, İlişki içinde bulunulan sektörlerle ilgili projeler üretmek, Ulusal ve uluslararası projeler üretmek, Toplumsal bilinci arttırıcı faaliyetlerde bulunmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Manavgat Meslek Yüksekokulu Emek Mah. 3049 Sok. No:1 07600 Manavgat / Antalya
Tel: 0242 743 35 00 - 0242 743 35 01
Tel: 0242 743 35 02 (Fax)